forex trading logo

Home
Kaštieľ Malacky 26.10.2023 PDF Tlačiť E-mail

Návšteva Kaštieľa
26.10.2023  žiaci 2.A a 2.B triedy prežili pekné popoludnie. Navštívili Pálffyovský kaštieľ v Malackách. Dozvedeli sa o jeho histórii, prezreli si vnútorné priestory, na nádvorí slnečné hodiny a studňu so sochou jeleňa. Zahrali sa hry, aké sa hrávali malé kniežatá v minulosti. Okolie kaštieľa tvorí nádherný park. Medzi stromami rastie aj staručký dub, ktorý získal titul Strom roka 2023. Započúvali sme sa do šumu jeho listov, ale staré príbehy z minulosti sme nepočuli. Škoda, mohli sme dozvedieť oveľa viac.
Popoludnie sme ukončili na kolotoči, lanovej dráhe, preliezkách a hojdačkách detského ihriska. Už teraz sa tešíme na ďalšie spoločne strávené popoludnie.

 


Prevádzkované na Joomla!. Valid XHTML and CSS.