Návrat do škol 2021 PDF Tlačiť E-mail

Návrat do škôl 2021

Aktuálna situácia týkajúca sa nástupu detí do škôl: od 11.1.2021 všetci žiaci školy pokračujú dištančným vzdelávaním, t.j. vyučujú sa z domu (úlohy budú posielané cez internetovú žiacku knižku alebo na Bez kriedy). Akékoľvek problémy musíte riešiť s triednymi učiteľmi, ktorí budú pracovať z domu, kvôli prísnemu zákazu vychádzania vydanému ÚVZ SR. Výnimku majú len žiaci 1.stupňa, ktorých rodičia pracujú v kľúčových oblastiach alebo rodičia, ktorým povaha práce nedovoľuje pracovať z domu. Od týchto rodičov potrebujeme do 7.1.2021 do 18,00 hod., aby nahlásili svoje dieťa na mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. . Je to nutné kvôli zabezpečeniu pedagogického dozoru a stravy. S týmito žiakmi budú pani vychovávateľky. Prosíme všetkých rodičov, aby pozorne sledovali informácie týkajúce sa nástupu do školy, ktoré bude zverejňovať MŠ SR a naša škola na stránkach školy a cez IŽK.